16 лютого – День Єднання

16.02.2023

Сьогодні, 16 лютого, Україна вдруге відзначає День Єднання. Наразі цей день, як ніколи, актуальний для нас. Бо зараз об’єднана вся країна на благо спільної мети – Української Перемоги.

За рік повномасштабної війни кожен із нас зробив власну переоцінку цінностей. Нас намагалися обнулити, але наповнили. Зламати, але зробили сильнішими. Поставити на коліна, але зробили так, що українська рана болить на весь цивілізований світ!

І допоки в жилах незламних українських воїнів пульсує ненависть до ворога і рішучість дій, ми не маємо жодного, навіть морального, права здаватися!

Ми повинні допомагати, підтримувати і мотивувати тих, хто щодня веде бій зі смертю в ім’я мирного українського майбутнього! 🕊️ Бо ми єдині! І ціль у нас одна – Україна! Вільна, сильна, незалежна! 🇺🇦

Зі святом Вас, дорогі мешканці Зачепилівської громади!

Сил і витримки, віри і надії, здоров’я і найшвидшої Української Перемоги! 🇺🇦

ВІРИМО В ЗСУ💪 Божого захисту нашим воїнам 🙏