14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2021

Сьогодні, біля пам’ятного знаку на честь ліквідаторів Зачепилівщини в парку селища, відбувся урочистий мітинг, присвячений вшановуванню героїчного подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Заступник Зачепилівського селищного голови Світлана Мотринець, представники ГО «Союз Чорнобиль України», структурні підрозділи селищної ради та небайдужі мешканці селища прийшли вшанувати тих, хто прийняв доленосний виклик захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу мирного атома, що вийшов з-під контролю внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Зі словами привітання до присутніх звернулися заступник селищного голови Світлана Мотринець та голова ГО «Союз Чорнобиль України» Олександр Сєдунов.

Присутні згадали й тих, хто усвідомлено й жертовно віддав життя в полоні ядерного котла в ім’я світлого майбутнього, пом’янувши їх хвилиною мовчання.

Зачепилівська селищна рада та вся Зачепилівська громада висловлюють щиру вдячність ліквідаторам та велику пошану тим, хто віддав життя у боротьбі з некерованою ядерною стихією!

Бажаємо усім учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС міцного здоров’я, благополуччя, життєвої енергії та довгих років життя!

Img 20211214 100928