10 грудня – Міжнародний день прав людини

09.12.2022

У період із 25 листопада до 10 грудня традиційно проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. Щорічна акція ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства з 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:

25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок,

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Напередодні відзначення Міжнародного дня прав людини, 9 грудня 2022 року на базі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Зачепилівської селищної ради проведено годину-зустріч  на тему: «Міжнародний день прав людини».

Соціальні робітники, які надають соціальну послугу «догляд вдома» мали змогу поспілкуватися зі спеціалістом сектору «Зачепилівського бюро правової допомоги» Харківського МЦБВПД з питань захисту прав одиноких непрацездатних громадян.

Піклування з боку держави за одинокими людьми похилого віку може бути здійснено у різний спосіб, у тому числі і правовий, якщо особа потребує правового захисту та представництва своїх інтересів у суді. Надзвичайно важливо, щоб саме така вразлива категорія населення не відчувала себе покинутою та незахищеною. Соціальні робітники здатні донести інформацію про правовий захист людям похилого віку, стати посередниками між людиною і представниками влади, що дасть змогу усунути проблеми людини, за їх наявності.

Img 5a5b550563edcb0eff12fa7145656634 V (1)