від 31/10/2019 року№72-ОДсмт. Зачепилівка
Про затвердження Порядку проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами Зачепилівської селищної ради покладених на них обов’язків та завдань

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2001 № 1440 «Про затвердження Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування», Загальних методичних рекомендацій щодо проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування, покладених на них обов’язків та завдань, затверджених наказом Головного управління державної служби України від 30.06.2004 №102 (із змінами), розпорядження селищного голови від 24.10.2019 року № 68-ОД «Про затвердження Положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування Зачепилівської селищної ради» :
1. Затвердити Порядок проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами апарату та виконавчих органів Зачепилівської селищної ради покладених на них обов’язків та завдань з додатком (додаток №1).
2. Затвердити форму бланку щорічної оцінки виконання посадовою особою місцевого самоврядування посадових обов’язків і завдань (додаток №2).
3. Затвердити Примірний перелік загальних критеріїв та показників якості роботи посадової особи місцевого самоврядування (додаток №3).

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Ю. КРИВЕНКО

додаток 3