від 30/01/2020 року№7-Ксмт. Зачепилівка
Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами Зачепилівської селищної ради, покладених на них обов’язків і завдань за 2019 рік

Відповідно до Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2001 року №1440 (із змінами), враховуючи загальні методичні рекомендації щодо проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків і завдань, затверджені наказом Головдержслужби України від 30.06.2004 р. №102 (із змінами), Порядку проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами Зачепилівської селищної ради покладених на них обов’язків та завдань, затвердженого розпорядженням селищного голови від 31.10.2019 року №72-ОД, з метою забезпечення проведення у першому кварталі 2020 року щорічної оцінки виконання посадовими особами Зачепилівської селищної ради, покладених на них обов’язків і завдань за 2019 рік:
1. Затвердити план заходів щодо підготовки і проведення у 2020 році щорічної оцінки виконання посадовими особами Зачепилівської селищної ради покладених на них обов’язків і завдань за 2019 рік (додаток).
2. Начальникам відділів:
2.1. Провести до 29 лютого 2020 року щорічну оцінку виконання посадовими особами Зачепилівської селищної ради, покладених на них обов’язків і завдань за 2019 рік.
3. Провідному спеціалісту загального відділу Пелих О.О.:
3.1. Підготувати списки посадових осіб Зачепилівської селищної ради, які підлягають щорічній оцінці, щодо виконання покладених на них обов’язків і завдань за 2019 рік;
3.2. Забезпечити доведення змісту цього розпорядження до відома зацікавлених осіб;
3.3. Провести узагальнення результатів щорічної оцінки виконання посадовими особами, зазначеними у підпункті 3.1. цього розпорядження, покладених на них обов’язків і завдань на 2019 рік.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО