від 28/12/2019 року№99-ОДсмт. Зачепилівка
Про організацію особистого та виїзного прийомів громадян селищним головою, першим заступником селищного голови, секретарем селищної ради, та посадовими особами Зачепилівської селищної ради

З метою створення необхідних умов для реалізації Конституційних прав громадян на звернення, керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян» від 02 жовтня 1996 року №393/96-ВР, статтями 42 та 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 07 грудня №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»:
1. Затвердити графік особистого та виїзних прийомів громадян селищним головою, першим заступником селищного голови, секретарем селищної ради, та посадовими особами Зачепилівської селищної ради у 2020 році (Додаток 1,2).
2. Виїзні прийоми громадян селищним головою, першим заступником селищного голови, секретарем селищної ради та посадовими особами Зачепилівської селищної ради проводити в приміщенні старост сіл селищної об’єднаної територіальної громади згідно з графіком.
3. Селищному голові, першому заступнику селищного голови, секретарю селищної ради, керуючому справами виконавчого комітету селищної ради, старостам та всім відповідальним працівникам забезпечити всебічний розгляд звернень громадян, порушених у них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян з дотриманням відповідних термінів.
4. Головному спеціалісту загального відділу Зачепилівської селищної ради Чулей Г.В. розмістити розпорядження на офіційному сайті Зачепиліської селищної ради та забезпечити належну організацію особистого прийому громадян за графіком.
5. Зняти з контролю розпорядження селищного голови від 14 грудня 2018 року №129.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Грамму Л.Ю.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО