від 04/02/2020 року №13-ОД смт. Зачепилівка
Про внесення змін до розпорядження Зачепилівського селищного голови №02-ОД від 08.01.2020 року

З метою забезпечення підготовки створення Центру надання адміністративних послуг Зачепилівської селищної ради, в рамках співробітництва з виконавцем Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», Раунд 3, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12 Закону України «Про адміністративні послуги»:
1. Внести зміни до розпорядження №02-ОД від 08.01.2020 року «Про утворення робочої групи зі створення Центру надання адміністративних послуг Зачепилівської селищної ради» та ввести до складу робочої групи зі створенню Центру надання адміністративних послуг Зачепилівської селищної ради представника громадськості, директора Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Буланова Юрія Івановича.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Подколзіну О.В.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

WordPress › Помилка