від 04/02/2020 року№14-ОДсмт. Зачепилівка
Про затвердження Положення про нагородження Почесною грамотою, Грамотою та Подякою Зачепилівської селищної ради

З метою визначення порядку відзначення (нагородження) окремих осіб, трудових колективів підприємств, установ і організацій міста всіх форм власності за значні досягнення, особистий внесок у розвиток економічної, гуманітарної, науково-технічної та соціально-культурної сфери, активну участь у громадському житті територіальної громади тощо, відповідно до статей 26, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Затвердити Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Зачепилівської селищної ради (додаток №1).
2. Відділу фінансів Зачепилівської селищної ради, виходячи з потреб, забезпечити щорічне включення до кошторису видатків бюджету Зачепилівської селищної ради кошти, необхідні для виготовлення (придбання) бланків Почесних грамот, Грамот, Подяк, рамок та папок до Грамот і Подяк, придбання квітів.
3. Загальному відділу Зачепилівської селищної ради забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному сайті Зачепилівської селищної ради.