1545

Урядова гаряча лінія

Зачепилівська громада

Зачепилівський район, Харківська область

(05761) 51652

Телефон

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2020 року№2813смт. Зачепилівка
Про внесення змін до соціальної Програми підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю,сімей, дітей та молоді на 2020р

З метою підтримки найуразливіших категорій населення та забезпечення фінансування додаткових заходів щодо охоплення соціальними послугами громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей , дітей та молоді, відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в соціальну Програму підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, дітей та молоді на 2020р. ( додається в новій редакції).
2. Селищній раді здійснювати фінансування соціальної Програми підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, дітей та молоді на 2020р. враховуючи можливості селищного бюджету.
3 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з Питань освіти, культури, молоді і спорту,охорони здоров’я, праці, соціального захисту населення, регламенту депутатської діяльності та етики, прав людини, законності, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Зачепилівський селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Додатки :

Додаток 1